Autoopravárenství


KOVAX je odborníkem v oblasti opravárenství, ať už se týká automobilů, motocyklů, nákladních automobilů nebo letadel. S našimi výrobky bude výsledek vždy vynikající!

"Velmi stejnoměrné výsledky broušení během několika málo kroků."

Vzhledem k naší velké angažovanosti na trhu, jsme seriózním partnerem firem pro karosárny a lakovny. Díky intenzivním vztahům s našimi odběrateli jsme získali důležité poznatky o různých procesech broušení, které jsou používány v tomto odvětví. To nám umožnilo vyvíjet konkrétní řešení vysoké kvality pro každý jednotlivý postup broušení.


Všechny naše výrobky jsou exkluzivní kvality. Použití levných brusných materiálů většinou vede k nižší kvalitě výsledku broušení.To znamená, že často musíte celý povrch znovu lakovat, což prodlužuje dobu potřebnou k opravě.Vzhledem k tomu, že pracovní doba často představuje největší část režijních nákladů, je dobrý materiál a vybavení rozhodující. S brusivem KOVAX lze dosáhnout požadovaného výsledku v krátké době a v důsledku toho uvidíte výrazné snížení počtu pracovních hodin!

Pokud se však něco během procesu broušení pokazí, nepanikařte! S naším speciálními výrobky, jako jsou Assilex, Yellow Film, Tolex a Buflex, může být zabráněno nutnosti přelakování ve většině případů. Také pro dokonale lesklý konečný povrch se můžete spolehnout na KOVAX. Pro závěrečný proces můžete využít naše leštící materiály. Opravované vozidlo nebo výrobek budou vypadat opět zcela jako nové!